Skip links

deweloper, mieszkania na sprzedaż od dewelopera – Nowa Sól

GTZ Deweloper

Powołanie do życia GTZ Deweloper było efektem naszego wieloletniego funkcjonowania na rynku nieruchomości. Ten czas zaowocował obszerną wiedzą i doświadczeniem, które umożliwiło nam precyzyjne określenie dalszego kierunku rozwoju i działania już pod szyldem uruchomionej spółki deweloperskiej.

W naszym portfolio znajdują się realizacje projektów budowlanych, inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych. Obszerna wiedza ekspercka i praktyczne doświadczenie sprawia, że  inwestycje GTZ Deweloper są doskonale zaplanowane na wszystkich etapach projektu, a co za tym idzie sprawnie realizowane.

Oferowane nieruchomości wyróżnia najwyższy poziom wykonania oraz doskonała jakość materiałów. Nasi Klienci mogą być pewni, że stawiają na solidne i sprawdzone rozwiązania, dostosowane do ich potrzeb.

nasza lokalizacja

Deweloper, mieszkania
od dewelopera – Nowa Sól

Doskonała cena, lokalizacja i komfort – oto nasze mieszkania w stanie deweloperskim. Zobacz Osiedle Przyszłość w Nowej Soli. Wznosimy je niedaleko terenów zielonych i KSSE z dogodnym dojazdem do S3.  Aktualnie prowadzimy tam sprzedaż mieszkań deweloperskich. Wśród nich znajdziesz funkcjonalne kawalerki oraz wygodne dwu- i trzypokojowe lokum z balkonem. Deweloper oddaje Ci do użytku lokal gotowy do wykończenia. Dzięki temu to Ty decydujesz, jak będzie wyglądał Twój salon, kuchnia czy łazienka. Zauważ, że wszystkie mieszkania w stanie deweloperskim dla młodych kupione od nas objęte są 5-letnią ochroną z tytułu rękojmi.
GTZ Deweloper to doświadczony partner w interesach. Dbamy o jakość na każdym etapie realizacji inwestycji. Zależy nam, aby każdy projekt pomieszczeń w stanie deweloperskim był funkcjonalny, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły na etapie planowania układu lokali w budynku. Następnie ustalamy finalny kształt osiedla, tak by stwarzało ono przyjazne warunki do życia. Staramy się, aby w sąsiedztwie była dostępna pełna infrastruktura typu sklepy, szkoła czy przychodnia lekarska. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze związane z eksploatacją samochodu i zyskujesz czas na relaks.

Zainteresowany?
Przyjdź i zobacz, jakie mieszkania deweloperskie możesz jeszcze kupić z pierwszej ręki. Gwarantujemy, że znajdziesz wymarzone miejsce dla siebie. Bądź blisko przyrody i centrum miasta.
Zapraszamy!