Skip links

Mieszkania

Nowe mieszkania pod klucz, z parkingiem – Nowa Sól

Szukasz kawalerki lub apartamentu w Nowej Soli? Interesuje Cię rynek pierwotny? Zobacz mieszkania na sprzedaż na Osiedlu Przyszłość. Miejsce to zaprojektowaliśmy z myślą właśnie o Tobie. Możesz tu kupić mieszkanie z parkingiem blisko centrum miasta i trasy S3. Mocną stroną tej lokalizacji jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych. Znajdziesz wśród nich las miejski i plac zabaw Niedaleko osiedla znajduje się również kryta pływalnia. Żyj tak, jak lubisz — aktywnie i komfortowo.
Zauważ, że nasze nowe lokale pod klucz, mają przeważnie mały metraż, w związku z czym zapłacisz niską ratę kredytu. To doskonała propozycja dla młodych ludzi, którzy chcą się usamodzielnić. Podejmij ważną decyzję w swoim życiu i wybierz miejsce idealne dla Ciebie.

Mieszkania na sprzedaż — Nowa Sól

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej. Budujemy nowoczesne mieszkania na sprzedaż w Nowej Soli. Dbamy o wysoką jakość wykonania i użytych materiałów. Zależy nam na tym, aby nasze projekty na rynek pierwotny były funkcjonalne i wygodne. Czyli takie, które są dopasowane do potrzeb zarówno singli, jak i młodych rodzin. Dlatego kupując “cztery kąty”  na Osiedlu Przyszłość, masz pewność, że to trafiony wybór.

W pobliżu zlokalizowane są:

  • liczne sklepy i markety,
  • szkoły, w tym podstawowa, średnia i muzyczna,
  • przedszkola,
  • biblioteka,
  • przychodnie lekarskie i apteka.

Jeśli zainteresowało Cię mieszkanie pod klucz z parkingiem, to umów się na spotkanie w biurze GTZ. Podpowiemy Ci, które spełni Twoje oczekiwania metrażowe i cenowe. Zwróć uwagę na to, że nasza oferta zapewnia młodym ludziom dostęp do miejskiej infrastruktury. Zadbaliśmy, abyś był w centrum wydarzeń zawsze, kiedy chcesz i żył we własnym stylu. Z łatwością dojedziesz również do swojego miejsca pracy. Apartamenty tworzone na rynek pierwotny są kreowane zgodnie z aktualnymi trendami. Mocną stroną jedno- i dwupokojowych apartamentów jest optymalne wykorzystanie przestrzeni i cena.

Zapraszamy – zamieszkaj na Osiedlu Przyszłość!