Skip links

faq

FAQ – najczęstsze pytania

Inwestor oferuje możliwość sprzedaży mieszkań wykończonych pod klucz w trzech opcjach kolorystycznych. Jeżeli są Państwo zainteresowani opcją zakupu mieszkania wykończonego pod klucz, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. sprzedaży mieszkań. Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt na tej stronie.

Każde mieszkanie od dewelopera w Nowej Soli posiada balkon o powierzchni 1,4 × 2,8 m.

Nowoczesne, świetnie usytuowane Osiedle Przyszłość powstało z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu jego mieszkańcom. W ramach przedsięwzięcia oferujemy mieszkania na sprzedaż w Nowej Soli, razem z parkingami, których rozplanowanie przemyśleliśmy w najdrobniejszych szczegółach w celu zapewnienia maksymalnej wygody. Przestrzenny projekt inwestycji został oparty na prostej i nowoczesnej bryle budynków, komfortowych odległościach między nimi i ciekawych detalach wykończenia fasady, co czyni nasze nowe mieszkania w stanie deweloperskim lub pod klucz wyjątkowo atrakcyjnymi. Każda z sześciu kondygnacji oferuje 11 lokali o zróżnicowanych metrażach. Zostały one rozmieszczone w sposób zapewniający poczucie prywatności swoim lokatorom. Dodatkowym atutem, zwiększającym codzienną wygodę jest winda i pomieszczenie do przechowywania rowerów. Nowoczesne osiedle w Nowej Soli ma także świetną lokalizację przy obwodnicy wylotowej, a w pobliżu znajdują się: basen, szkoły, przedszkola i KSSSE. Każdy budynek będzie posiadał w ofercie sprzedaży miejsca postojowe w parkingu podziemnym i naziemne oraz komórki lokatorskie.
Oprócz oferowanych w standardzie deweloperskim nowych mieszkań z rynku pierwotnego w Nowej Soli inwestor oferuje również możliwość wykończenia mieszkań pod klucz.

Inwestycja mieszkaniowa Osiedle Przyszłość w Nowej Soli jest finansowana ze środków własnych. Realizacja każdego etapu nie będzie wymagała wsparcia kredytem bankowym.

Deweloper oferuje standardowo mieszkania deweloperskie o metrażach od 36 do ponad 62 m2. Istnieje również możliwość łączenia wybranych mieszkań w większe metraże. Osoby zainteresowane taką opcją, zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą ds. sprzedaży mieszkań Osiedla Przyszłość, które zlokalizowane jest w Nowej Soli. Pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

W ramach oferty sprzedaży lokali na Osiedlu Przyszłość deweloper oferuje mieszkania z rynku pierwotnego z parkingiem w Nowej Soli – są miejsca postojowe podziemne zlokalizowane w hali garażowej oraz naziemne zlokalizowane przed wejściem do budynków. Ponadto do dyspozycji mieszkańców i ich gości przewidziano dodatkowo 4 osiedlowe parkingi z ponad 200 miejscami parkingowymi.

Biuro prowadzące sprzedaż mieszkań w stanie deweloperskim w Nowej Soli na Osiedlu Przyszłość współpracuje z zewnętrznymi partnerami, którzy z miłą chęcią przedstawią Państwu propozycję kredytowania zakupu mieszkania na naszym osiedlu.

W trosce o najmłodszych mieszkańców osiedla mieszkań w Nowej Soli, deweloper przewidział aranżację terenu pod plac zabaw.

Powierzchnia balkonu w mieszkania od dewelopera w Nowej Soli nie jest wliczana do metrażu. Balkon stanowi część wspólną przeznaczoną do wyłącznego użytku właściciela lokalu.

Pojedyncze budynki na Osiedlu Przyszłość będą rozstawione w odległości 36 m od siebie, a proponowane na sprzedaż nowe mieszkania deweloperskie z rynku pierwotnego w Nowej Soli z pewnością zachwycą przemyślanym zagospodarowaniem i wysoki poziomem wygody.